Besøk oss

Brumunddal


Brugata 9
2380 Brumunddal

Se på kart

Lillehammer


Storgata 55
2609 Lillehammer

Se på kart

Gjøvik


Storgata 16
2815 Gjøvik

Se på kart

Litauen


Kaunas,
Litauen

Se på kart

Folkene i Kong Arthur

Andrius Januska


Systemutvikler
Send e-post
+47 952 90 620

Anja Jensen


Systemutvikler
anja@kongarthur.no
+47 000 00 000

Arnstein Rekve Bryn


Systemutvikler
Send e-post
+47 986 07 299

Audun Jensvoll


Fagansvarlig for teknologi
Send e-post
+47 958 72 234

Audun Kjørstad


Fagansvarlig høgare utdanning
audun.kjorstad@kongarthur.no
+47 970 19 355

Bent M. Engseth


Systemutvikler
Send e-post
+47 970 23 053

Bjørn Oustad


Daglig leder
Send e-post
+47 932 49 966

Bjørn Ronny Røsåsen


Systemutvikler
Send e-post
+47 934 19 157

Daumantas Grigaliunas


Systemutvikler
daumantas@kongarthur.lt
+00 000 00 000

Finn Jr. Dyb-Sandnes


Systemutvikler
Send e-post
+47 901 28 936

Fredrik Gunstad


UX/UI & Digital designer
Send e-post
+47 978 76 853

Håkon Herskedal


Support
Send e-post
+47 958 56 719

Heiko Scholze


Systemutvikler
Send e-post
+47 467 90 110

Jacob Ingwersen


Systemutvikler
Send e-post
+47 906 03 131

Kristin Christophersen


Support
Send e-post
+47 988 13 097

Lars Erik Strand


Systemutvikler
Send e-post
+47 414 18 657

Magnus Ingwersen


Systemutvikler
Send e-post
+47 924 72 819

Margiris Jankauskas


Systemutvikler
margiris@kongarthur.lt
+00 000 00 000

Mari Stalheim Rogne


Systemutvikler
mari@kongarthur.no
+47 000 00 000

Martin Pukstad


Systemutvikler
Send e-post
+47 406 13 379

Mette Pernille Hellesvik


UX/UI-designer
Send e-post
+47 481 73 138

Min-Han Huang


Systemutvikler
min-han@kongarthur.no
+47 000 00 000

Nils Peter Lunden


Systemutvikler
Send e-post
+47 970 72 281

Øyvind Nordal


Salgsansvarlig for bredbånd
Send e-post
+47 934 08 727

Øyvind Sætre


Systemutvikler
Send e-post
+47 950 98 255

Rolf-M. Hjørungdal


Systemutvikler
Send e-post
+47 909 31 892

Stian Kristiansen


Systemutvikler
Send e-post
+47 474 07 626

Tadas Kuprys


Systemutvikler
tadas@kongarthur.lt
+00 000 00 000

Thomas Østdahl


Systemutvikler
Send e-post
+47 957 85 022

Tom Øystein Martinsen


Arbeidende styreleder
tom@kongarthur.no
+47 000 00 000

Unni Flengsrud Oustad


Fagansvarlig for forretningsutvikling og HR-ansvarlig
Send e-post
+47 992 35 090